Aktuelt

3. september 2017

GAF Sverige søker ny leder

Torbjörn Johansson skal tiltre ny stilling innen CMAE som utdannings ansvarlig. GAF Sverige søker derfor hans ettertrer.

les mer

28. mars 2017

Årsmøtepapirer

Årsmøtet finner sted tirsdag 4. april kl. 18:00 på Quality Hotel 33 i Oslo. Du finner beretning og regnskap vedlagt.

les mer
  • # / #

Våre medlemmer

Her ser du en oversikt over våre medlemmer pr. 18.03.2017

Klubb Navn e-post
Alta Roar Johansen roar@altagolf.no
Asker Matthias Gullberg matthias@askergolf.no
Ballerud Thomas Faale post@ballerud
Bergen Ørjan Larsen orjan@bgk.no
Borre Per Håkon Eikeberg ph@borregb.no
Borregaard post@borregaardgk.no
Bærum André Jåtog andre@bmgk.mo
Jostein Trulsrud jostein@bmgk.no
Drammen  Jan Henrik Knudsen post@drammen.golf
Drøbak Jens Gilboe jens@drobakgolf.no
Fana Morten Menes morten@fanagolf.no
Gamle Fredrikstad Christoffer Halvorsrød post@gfgolf.no
Gjersøen Kjell Arne Bratlie kontakt@gjersoengolf.no
Grini Jan-Tore Grønlund post@grinigolfklubb.no
Grønmo Jan Eigil Rydningen jer@gronmogk.no
Nina Korshavn niko@gronmogk.no
Hafjell Per Nermo info@hafjellgolf.no
Haga Erik Solberg erik@hagagolf.no
Susan Brown adm@hagagolf.no
Kristin Klæboe kristin@hagagolf.no
Hakadal/Aas Gaard Per Håvard Fredrikstad per.fredrikstad@tieto.com
Tor Odvar Torve torve@hakadalgolf.no
Hauger Bent Lundborg bent@haugergolf.no
Elin Ingvaldsen elin.invaldsen@haugergolf.no
Helgeland Bjørnar Karlsen bjornar@kontorforum.no
Hemsedal Morten Halbjørhus morthalb@hotmail.com
Holtsmark Per Gullberg post@holtsmark.no
Kjekstad Bjørn Lohne post@kjekstad-gk.no
Kongsvinger Daniel Larsson daniel@kongsvingergolf.no
Kragerø
Kvinnherad Leif A. Andersen kvgk@knett.no
Larvik Jonas Löthman jonas@larvikgolf.no
Lofoten Frode Hov frode.hov@lofoten-golf.no
Losby Per Kristoffersen per@losby.no
Meland Rune Mjøs rune@melandgolf.no
Miklagard Tore Waagø tore@miklagardgolf.no
Molde Adrian Barsten adrianbarsten@gmail.com
Moss & Rygge Åge Erichsen aage@evjegolf.no
Dagfinn Johnsen dagfinn@evjegolf.no
Mørk Karianne Hillås post@morkgolf.no
Nes GK 09 Martin Anfindsen admin@nesgolf.no
Nesbyn Hans Tanberg hanstbg@gmail.com
NGF Anja Solevågseide anja@golfforbundet.no
Norsk Senior Golf Espen Olafsen nolafsen@online.no
Nøtterøy leder@notteroygof.no
Onsøy Lars Petter Brovold lpb@onsoygk.no
Oppegård Frode Valle frode@opgk.no
Oslo Niels Vik vik@oslogk.no
Marius Thorp marius@oslogk.no
Siv Leschbrandt siv@oslogk.no
Oustøen C. C Tim Johansen tj@occ.no
Salten Golfklubb/
Bodø Golfpark
Sigve Bollestad sigve@bodogolfpark.no
Sandefjord Morten Solrud post@sandefjordgolf.no
Skjeberg Line Berg line@skjeberggk.no
Skei info@skeigolf.no
Sola André Mortensen andre@solagk.no
Arild Gjerde arild@solagk.no
Stavanger Steinar Fløisvik steinar@sgk.no
Kim Sem-Henriksen kim@sgk.no
Stiklestad Tore Halvorsen klubbpost@stiklestad-golfklubb.no
Stranda Golfklubb

Stein Overvoll

klubbkontor@strandagolf.no
Sveio Gavin Hinds gavin@sveiogolfpark.no
Tjøme Ingmar Ellefsen post@tjomegolfklubb.no
Tromsø Bjørn Sønsteby bjorn@tromsogolf.com
Trondheim Harald Helland leder@golfklubben.no
Trysilfjellet Golf Jull Arne Norum golf@trysil.com
Tyrifjord Derek Crawford derek@tyrifjord-golfklubb.no
Bente Skarsgård bente@tyrifjord-golfklubb.no
Valdres Ulf Krüger ulf@valdresgolf.no
Vestfold Kristin Carlsen kristin@vestfoldgolfklubb.no
Østmarka Rolf Bråthen rolf@ostmarkagolf.no
Ålesund Trond Drevik trond@aagk.no
Arne Giving arne@giving.no
Robert Hansen roberthansen32@gmail.com

Medlemssider

Brukernavn:

Passord: