Aktuelt

25. mars 2018

Protokollen fra årsmøtet er klar

Her kan lese protokollen fra Årsmøte 2018.

les mer

15. mars 2018

Matthias Gullberg ny leder av GAF

Matthias tok over ledervervet i GAF etter Arne Giving under årsmøtet mandag 12. mars. Arne har ledet foreningen i 8 år, men han er nå ute av sitt arbeid på Groruddalen Golfklubb og fant det derfor naturlig å tre til siden. Matthias Gullberg er daglig leder i Asker GK og meget aktiv på alle områder innen golfsporten.

les mer
  • # / #

Våre medlemmer

Her ser du en oversikt over våre medlemmer pr. 18.03.2017

Klubb Navn e-post
Alta Roar Johansen roar@altagolf.no
Asker Matthias Gullberg matthias@askergolf.no
Askim  Leif Thore Mørk leif.mork@outlook.com
Ballerud Thomas Faale post@ballerud
Bergen Ørjan Larsen orjan@bgk.no
Bjaavann Robert Hansen klubb@bjaavanngk.no
Borre Per Håkon Eikeberg ph@borregb.no
Borregaard post@borregaardgk.no
Bærum André Jåtog andre@bmgk.mo
Nils Jørgen Kittilsen njk@bmgk.no
Drammen  Jan Henrik Knudsen post@drammen.golf
Ragnar Gåseby ragnar.gaseby@drammen.golf
Drøbak Jens Gilboe jens@drobakgolf.no
Fana Morten Menes morten@fanagolf.no
Gamle Fredrikstad Christoffer Halvorsrød post@gfgolf.no
Gjersøen Kjell Arne Bratlie kontakt@gjersoengolf.no
Grini Jan-Tore Grønlund post@grinigolfklubb.no
Grønmo Jan Eigil Rydningen jer@gronmogk.no
Nina Korshavn niko@gronmogk.no
Hafjell Per Nermo info@hafjellgolf.no
Haga Erik Solberg erik@hagagolf.no
Susan Brown adm@hagagolf.no
Kristin Klæboe kristin@hagagolf.no
Hakadal/Aas Gaard Per Håvard Fredrikstad per.fredrikstad@tieto.com
Tor Odvar Torve torve@hakadalgolf.no
Hauger Bent Lundborg bent@haugergolf.no
Elin Ingvaldsen elin.invaldsen@haugergolf.no
Helgeland Bjørnar Karlsen bjornar@kontorforum.no
Hemsedal Morten Halbjørhus morthalb@hotmail.com
Holtsmark Per Gullberg post@holtsmark.no
Kjekstad Bjørn Lohne post@kjekstad-gk.no
Kongsvinger Daniel Larsson daniel@kongsvingergolf.no
Kragerø
Kvinnherad Leif A. Andersen kvgk@knett.no
Larvik Jonas Löthman jonas@larvikgolf.no
Lofoten Frode Hov frode.hov@lofoten-golf.no
Losby Per Kristoffersen per@losby.no
Meland Rune Mjøs rune@melandgolf.no
Miklagard Tore Waagø tore@miklagardgolf.no
Molde Adrian Barsten adrianbarsten@gmail.com
Moss & Rygge Åge Erichsen aage@evjegolf.no
Dagfinn Johnsen dagfinn@evjegolf.no
Mørk Karianne Hillås post@morkgolf.no
Nes GK 09 Martin Anfindsen admin@nesgolf.no
Nesbyn Hans Tanberg hanstbg@gmail.com
Norsk Senior Golf Espen Olafsen nolafsen@online.no
Nøtterøy leder@notteroygof.no
Onsøy Yvonne Valle yvonne@onsoygk.no
Oppegård Frode Valle frode@opgk.no
Oslo Niels Vik vik@oslogk.no
Marius Thorp marius@oslogk.no
Siv Leschbrandt siv@oslogk.no
Oustøen C. C Tim Johansen tj@occ.no
Salten Golfklubb/
Bodø Golfpark
Sigve Bollestad sigve@bodogolfpark.no
Sandefjord post@sandefjordgolf.no
Skjeberg Line Berg line@skjeberggk.no
Skei styreleder info@skeigolf.no
Sola André Mortensen andre@solagk.no
Arild Gjerde arild@solagk.no
Soon Golfbane Julie Wahlqvist jwahlqvist@me.com
Stavanger Steinar Fløisvik steinar@sgk.no
Kim Sem-Henriksen kim@sgk.no
Stiklestad Tore Halvorsen klubbpost@stiklestad-golfklubb.no
Sveio Gavin Hinds gavin@sveiogolfpark.no
Tjøme Ingmar Ellefsen post@tjomegolfklubb.no
Tromsø Bjørn Sønsteby bjorn@tromsogolf.com
Trondheim Harald Helland leder@golfklubben.no
Trysilfjellet Golf Jull Arne Norum golf@trysil.com
Tyrifjord Derek Crawford derek@tyrifjord-golfklubb.no
Bente Skarsgård bente@tyrifjord-golfklubb.no
Valdres Ulf Krüger ulf@valdresgolf.no
Vestfold Kristin Carlsen kristin@vestfoldgolfklubb.no
Arne Giving arne@giving.no

Medlemssider

Brukernavn:

Passord: